Zaznacz stronę

Malowana posadzka EPOXYY

Podłoga z żywicy epoksydowej 2K powstaje w wyniku wymieszania dwóch komponentów tj. żywicy i utwardzacza. W efekcie otrzymujemy twarda i połyskująca powierzchnie. Po wyschnięciu powłoka osiąga grubość ok. 0,5 mm. Szeroka gama kolorów RAL pozwala na indywidualne tworzenie podłogi zgodnie z własnymi życzeniami.

Dla uzyskania idealnej powłoki należy zastosować dwie warstwy.

Wydajność produktu: 2,5 m2/kg (2 warstwy)

Stosunek mieszania komponentów: 4:1

Wylewana posadzka EPOXYY

Samopoziomująca gruba powłoka epoksydowa wylewana na podłoże betonowe, cementowe bądź jastrych. Po wyschnięciu tworzy warstwę podłogi z żywicy o grubości 1 – 3 mm, z krystaliczna i gładka powierzchnia. Wylewana żywica epoksydowa idealnie nadaje się do posadzek o bardzo dużych obciążeniach mechanicznych takich jak n.p. hale produkcyjne, hale garażowe bądź inne powierzchnie użytkowe. Produkt dostępny jest zarówno w szerokiej palecie kolorów RAL, jak i wersji bezbarwnej/transparentnej. Celem uzyskania powłoki antypoślizgowej w miejscach, gdzie istnieje ryzyko poślizgu, stosuje się warstwę z piasku kwarcowego bądź kruszonego szkła. Wydajność produktu: 1,5 kg/m2 (w zależności od grubości warstwy) Przed wykonaniem wylewanej posadzki żywicznej jest konieczne zastosowanie podkładu epoksydowego EPOXYY.

.

Posadzka transparentna EPOXYY

Bezbarwna żywica epoksydowa służy do zabezpieczania powierzchni i nadaje im dodatkowo unikatowy trójwymiarowy efekt.
Jest to także rozwiązanie dla zabezpieczania podłóg pokrytych płatkami dekoracyjnymi. Powłokę transparentna można stosować także bezpośrednio na podłoża takie jak mikro cement, beton, jastrych czy drewno, tworząc unikatowe i ponadczasowe podłogi.
Posadzkę transparentna wykonuje się malując za pomocą walka lub wylewając produkt
na podłoże. Wydajność produktu jest zależna
od sposobu realizacji.

Podkład gruntujący EPOXYY

Bezbarwny podkład gruntujący na bazie żywicy epoksydowej służy do uszczelniania
i zmniejszania przenikalności podłoża.
Podkład jest optymalnym przygotowaniem powierzchni, które następnie będą pokryte żywicą epoksydowa. Materiał można,
w stosunku 5-10% (stosunek masy), rozcieńczać z wodą, wskutek czego zmniejszamy lepkość produktu, tym samym ułatwiając jego aplikacje. Zastosowanie warstwy gruntującej jest szczególnie ważne przy wykonywaniu posadzek wylewanych oraz malowanych w jasnych odcieniach kolorów. Podkład gruntujący malowany jest za pomocą walka, tworząc warstwę o grubości ok. 0,3 mm. Wydajność produktu: 5 m2/kg

Płatki dekoracyjne EPOXYY

Wielobarwne fragmenty do posadzek wzbogacają efekt wizualny oraz nadają dodatkowy design naszym powłokom epoksydowym. Odpowiednio do ilości oraz grubości użytych płatków tworzą także strukturę antypoślizgową. Płatki dekoracyjne EPOXYY można łączyć z każdym rodzajem naszych farb, niezależnie od tego czy jest to podłoga garażowa, przemysłowa, salonowa czy piwnica. Możliwości projektowania kolorystycznego są indywidualne i różnorodne.